НА ПОПУСТ

Монако мебел Пикник маса

Димензии: 60x80cm
Материјал: Иверица 1ва класа
ПВЦ кант трака 0.8mm
Металните делови се дебели профили и обоени со електростатска боја за печка. Нема да наидете на проблеми како рѓосување и поцрнување.

Механизмот за отворање и затворање е метална пружина.

1,290 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Боја

,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.