Монако мебел Полица

Македонскиот бренд „Монако мебел“ веќе подолг период чекори во насока да стане најпрепознатливиот бренд за мебел на нашиот пазар. Монако произведува мебел по принципот „склопи-сам“, со врвен квалитет и ниски цени.

 

Материјал: Прва класа иверица 18мм

Димензија: 169x56x20 cm

Димензија на пакување: 23.8x176x9 cm

Боја: Бела

3,999 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.