Монако мебел Полица

  • Димензии: 66x34x85 cm

Ширина на полицата: 66 cm
Длабочина на полицата: 30 cm
Растојание на полиците: 33 cm

Конструкцијата е изработена од високо издржливи метални профили.

Горната плоча и полиците се произведени со употреба на 18 мм иверица од 1ва класа

3,590 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.