Монако мебел Полица со огледало

Рабовите на иверицата се обложени со ПВЦ трака од 1ва класа, со која се спречуваат лесни деформации.

 • Димензија:
  Ширина 60 см.
  Висина 45 см
  Длабочина 2,2 см.

 

 • Димензии на огледалото:
  Ширина 45 см.
  Висина 35 см.

 

 • Димензии на полицата:
  Ширина 60 см.
  Неговата длабочина е 10 см.

2,490 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.