НА ПОПУСТ

Монако мебел Помошна масичка

Модерна помошна масичка со метална конструкција CIRCLE, со торба за складирање изработена од висококвалитетна ткаенина.

Конструкцијата е изработена од издржливи метални профили.

Горната плоча е произведенa со употреба на 18 мм иверица од 1ва класа.
Рабовите на иверицата се обложени со ПВЦ трака од 1ва класа, со која се спречуваат лесни деформации.

Димензии: 60x43cm

1,690 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.