НА ПОПУСТ

Монако мебел ТВ Комода

Македонскиот бренд „Монако мебел“ веќе подолг период чекори во насока да стане најпрепознатливиот бренд за мебел на нашиот пазар. Монако произведува мебел по принципот „склопи-сам“, со врвен квалитет и ниски цени.

Димензии: 140x46x30cm
Материјал: Иверица 1ва класа
ПВЦ кант трака 0.8mm

2,990 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.