Монако мебел ТВ Комода

Димензии: 135x42x30cm
Материјал: Висококвалитетна оплемента иверица 16mm и оков
Боја: Мона

3,490 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.