Монако мебел ТВ Комода

Димензии: 150x40x36.8cm
Материјал: Висококвалитетна оплемента иверица 16мм и оков
Боја: Антрацит

4,290 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.