Монако мебел ТВ Комода

Димензии: 150x30x30cm
Материјал: Висококвалитетна оплемента иверица 25mm и оков
Боја: Бела/Сонома

2,250 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.