Монако мебел ТВ Комода

Димензии: 100x35x30cm
Материјал: Висококвалитетна оплемента иверица 25mm и ногарки од метални профили.
Боја: Сонома

2,990 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.