Монако мебел ТВ комода

Македонскиот бренд „Монако мебел“ веќе подолг период чекори во насока да стане најпрепознатливиот бренд за мебел на нашиот пазар. Монако произведува мебел по принципот „склопи-сам“, со врвен квалитет и ниски цени.

Материјал: Прва класа иверица 18мм

Метална конструкција.

Димензии : 120x61x35cm

Димензија на пакување: 37 x 126x 10cm

Боја: Светло кафена

4,790 ден

На залиха

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.