НА ПОПУСТ

Монако мебел Сет од 3 масички

Македонскиот бренд „Монако мебел“ веќе подолг период чекори во насока да стане најпрепознатливиот бренд за мебел на нашиот пазар. Монако произведува мебел по принципот „склопи-сам“, со врвен квалитет и ниски цени.

Материјал: Прва класа иверица 18мм

Дрвени ногарки.

Димензии 35x47cm /35x49cm/ 35x51cm

Димензија на пакување: 36.7 x 51 x 10.7cm

Боја: Бела

1,990 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.