MONGE KITTEN ПИЛЕШКО 10 кг

Kомплетна храна за мачиња кои се одвикнуваат од доење до крајот на првата година од животот и за бремени мачки и доилки.

Формулирано со пилешко како главна состојка и со масло од лосос, богат извор на омега-3 масни киселини, за меко и сјајно крзно.

Формулацијата е збогатена со XOS (Ксило-олигосахариди) и MOS (манан-олигосахариди), пребиотици кои ја одржуват здрава цревната флора.

Нема додадени бои и вештачки конзерванси.

4,540 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.