MONGE MINI PUPPY & JUNIOR ПИЛЕШКО 3кг

Комплетна храна богата со пилешко за кутриња и кучиња во раст од мини раси (<10).

Првата состојка е пилешкото, а формулацијата се карактеризира со сварливост и вкусност поради вклучување на свежо месо.

Рецептот е подобрен со следната генерација XOS (Ксило-олигосахариди), кои се пребиотици за поддршка на цревната флора.

Формулацијата исто така содржи глукозамин и хондроитин сулфат за поддршка на развојот на артикулацијата и избалансиран однос калциум / фосфор за редовен раст на коските и зглобовите на кученцето.

Нема додадени бои и вештачки конзерванси.

1,330 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.