Monge Natural Superpremium Adult jагнешкo, ориз и компири

-Природната храна Monge е во согласност со природните инстинкти на вашето домашно милениче и содржи само висококвалитетни состојки кои прават добро за вашиот четириножен пријател.

Екстра вкусна сува храна за кучиња: Вкусното јагнешко месо и додавањето на билни состојки и екстракти создаваат уникатен вкус што вашето куче ќе го сака уште од првиот залак.
Висококвалитетната храна за кучиња е одличен извор на влакна, како и витамини А и Ц, кои обезбедуваат здраво куче и сјајно палто.
Сува храна со најдобра содржина: формулата на храната за кучиња е збогатена со XOS (ксило-олигосахарид) за поддршка на здравјето на цревата и содржи разновидни билни состојки.
Содржина на кутијата: Монге природно суперпремиум возрасно јагне, ориз и компири, храна за кучиња за сите раси (сува храна за кучиња со јагнешко месо, ориз и компири, многу влакна и витамини, 12 кг)

4,944 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.