Monopoly Classic Друштвена игра

  • Броj на играчи: 2-4
  • Времетраење: / мин.
  • Возраст: 8+
  • Издавач:Hasbro

2,490 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.