MONYO SCHATZI Пиво

0.33л

Hefeweizen

ABV: 5.5%, IBU: 11, SRM: 4, PLATO: 13.1

140 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.