MOSSA GLOW COCKTAILСЕРУМ ПРОТИВ ПИГМЕНТАЦИИ ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОЖА

Сочен тим на бобинки кој носи инстантно измазнување и светлина. Формулиран со дива капина и дуња, кои се полни со витамин Ц, овој серум за против пигментации нуди посветол и помазен тен. Лесната формула инстантно ја подобрува текстурата на кожата и ја намалува појавата на пигментирани дамки предизвикани од стареење, изложеност на сонце и околински стресови. Серумот ја илуминира вашата кожа, оставајќи ја светла, мазна и свиленкаста.

  • КАКО ДА СЕ КОРИСТИ:Нанесете наутро и навечер на чисто лице и врат. За најдобри резултати, проследете со Glow Cocktail Brightening Hydro Mask.

745 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.