MOSSA JUICY JELLY ХИАЛУРОНСКИ ГЕЛ ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОЖА

Мулти-молекуларната хијалуронска киселина и бетаинот обезбедуваат длабока хидратација, додека екстрактите од малина и рибизла даваат антиоксидантен поттик.

Погоден за сите типови на кожа, а лесната текстура како желе брзо се апсорбира во кожата, надополнувајќи ја со свежина и сјај.

Нанесете на чисто лице секое утро и / или вечер, а потоа можете да додадете хидрантна крема

100мл

1,445 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.