MOSSA LIP BALM ХИДРАТАНТЕН БАЛСАМ ЗА УСНИ ОД БОРОВИНКА

4.5 гр

ХИДРАТАЦИЈА • ХРАНЕЊЕ
СОК ОД АЛОЕ ВЕРА • ВОДА ОД ХАМАМЕЛИС • ВОДА ОД РОЗА

315 ден

Опис

Пружете им неверојатна нега на вашите усни во текот на целата година, со овој сертифициран, природен балсам за усни. Формулиран со масло од боровница – полно со антиоксиданти, кое ги прави вашите усни мазни, хидрирани и долготрајно заштитени. Погоден е да го носите со вас и да го имате при рака, каде и да ве однесе денот.

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете го рамномерно на усните и оставете го да делува.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.