MOSSA LIP BALM ХИДРАТАНТЕН БАЛСАМ ЗА УСНИ ОД ЈАГОДА

4.5 гр

ХИДРАТАЦИЈА • ХРАНЕЊЕ
МАСЛО ОД РИЦИНУС • ПУТЕР ОД КАКАО • СОНЧОГЛЕДОВ ВОСОК

315 ден

Опис

Пружете им ги на вашите усни хидратацијата и удобноста кои ги посакуваат, со овој сертифициран, природен балсам за усни. Формулиран со масло од семе од јагода – богато со витамини, кое ги хидрира усните за сочен здрав сјај и долготрајна нега. Погоден е да го носите со вас и да го имате при рака, каде и да ве однесе денот.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.