MOSSA LIP BALM РЕГЕНЕРИРАЧКИ БАЛСАМ ЗА УСНИ ОД ВОЛЧЈИ ТРН

4.5 гр

ХРАНЕЊЕ • ОМЕКНУВАЊЕ
МАСЛО ОД РИЦИНУС • ПУТЕР ОД КАКАО • ОМЕГА 3-6-7-9

315 ден

Опис

Погрижете се вашите усни да бидат задоволни и нахранети цело време и во текот на сите сезони, со овој сертифициран, природен балсам за усни. Богат со Омега 3-6-7-9 масни киселини од волчји трн, ги храни и омекнува сувите усни, истовремено зајакнувајќи ги бариерите на кожата, овозможувајќи ултимативна удобност и нега. Погоден е да го носите со вас и да го имате при рака, каде и да ве однесе денот.

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете го рамномерно на усните и оставете го да делува.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.