MOSSA SKIN SOLUTIONS ПРОЧИСТУВАЧКИ ПИЛИНГ ОД ЈАГЛЕН ПРОТИВ АКНИ

Овој пилинг за прочистување на пори со црна рибизла, инстантно ја прочистува и детоксифицира кожата. Активниот јаглен делува како магнет кој ја извлекува длабоко навлезената нeчистотија, која ги запушува порите и и помага на кожата да се ослободи од околинските загадувачи. Содржи црна рибизла – богата со антиоксиданти, која ја зајакнува бариерата на кожата и нејзината хидратација. Кремавата текстура ја остава кожата со меко и удобно чувство.

  • КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете на влажна кожа и нежно масирајте со нежни, кружни движења. Исплакнете темелно. Користете 2-3 пати неделно.

890 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.