MOSSA VITAMIN COCKTAIL ДНЕВНА КРЕМА ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОЖА

5-во-1 е нашата омилена комбинација за нега на кожата! Оваа интензивна рехидрирачка дневна крема, носи инстантна удобност и хидрирана кожа, потврдено од 97% од корисниците.

  • Хиалурoнската киселина ги исполнува линиите предизвикани од дехидратација.
  • Природните масла заштитуваат од загуба на влажноста.
  • Витаминот Ц го подобрува изгледот на кожата и ја измазнува нејзината текстура.
  •  Антиоксидантите ги затегнуваат контурите на лицето.
  • Витамините од бобинки ги оживуваат клетките за посјаен изглед.

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете секое утро на чисто лице.

905 ден

Опис

ХИДРАТАЦИЈА • СЈАЈНОСТ
ЕКСТРАКТ ОД ВОЛЧЈИ ТРН • ХИАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА • ВИТАМИН Ц

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.