MOSSA VITAMIN COCKTAIL ENERGY BOOST КРЕМА ЗА ОКОЛУ ОЧИ ПРОТИВ ТЕМНИ КРУГОВИ И ПЕРНИЧИЊА

Добијте енергетско збогатување со оваа околуочна крема богата со витамини, збогатена со хиалуронска киселина и екстракти од малина и волчји трн. Природната формула ја хидрира и освежува кожата, обновувајќи го нејзиниот здрав сјај. Помага да се зајакнат капиларите, спречувајќи отеченост, темни кругови и фини линии.

  • КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Наутро, или навечер нанесете мала количина на околуочниот предел, користејќи деликатни, натапкувачки движења.

– 15 МЛ.

1,225 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.