MOSSA VITAMIN COCKTAIL МАСЛО ЗА ЛИЦЕ ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОЖА

Овој активно подмладувачки концентрат од 10 потентни природни масла и мешавина од мултивитамини од волчји трн и малини, инстантно ја смирува и разгалува кожата, враќајќи и ги сјајот и влажноста. Содржи уникатна мешавина од масла од малина, волјчи трн, семе од јојоба, бадем, авокадо, маслинка, касјија, семка од слива, ноќниче, шипинка, овес и домат. Инстантно го подобрува изгледот и чувството на сува, уморна, безживотна и кожа без сјај.

  • КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Масирајте неколку капки од маслото на кожата на лицето и вратот, проследете со крема за хидратација. Алтернативно, промешајте со вашата омилена дневна, или ноќна крема од MOSSA.

855 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.