НА ПОПУСТ

MUHLER NAIL DRYER ЛАМПА ЗА СУШЕЊЕ НА НОКТИ СО ГЕЛ ЛАК

Лесно и едноставно за користење

ЛЕД УВ ламба за гел-лак, маникир, педикир и уметност за нокти

– 8 pcs LED диоди за напојување

– Должина на бран: 365 + 405nm

– Главен материјал: ABS

– инфрацрвен сензор

– USB кабел

– 30-60 секунди

 

968 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.