Natalija Collection Чанта

Рачно изработена трендовска чанта за на плажа .

Димензии 38cm ×18 cm × 35 cm

2,390 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.