Natalija Collection Табуретка

Разубавете го вашиот дом, со рачно изработена ПУФ табуретка, од 100% памук.

2,700 ден3,700 ден

Исчисти

Опис

Рок на испорака 3-5 работни дена

Дополнителни информации

Димензии

30×60см (овална), 35х50см, 40×55см, 45×60см

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.