Natalija Collection Табуретка

Разубавете го вашиот дом, со рачно изработена ПУФ табуретка од 100% памук.

3,300 ден4,450 ден

Исчисти

Опис

Рок на испорака 3-5 работни дена

Дополнителни информации

Димензии

, , ,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.