NATURA SIBERICA KURIL TEA BRIGHTENING Осветлувачки Серум

Овој органски серум, базиран на органски хидролат од Курилски чај, перфектно ја освежува и омекнува кожата, давајќи и природен сјај. Може да се користи за сите типови на кожа.

20,1% состојки од органско потекло

98,6% состојки од природно потекло

760 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.