NATURA SIBERICA LAB BIOME Хидратантен Серум

Активни состојки, ферментирани екстракти од северна дива капина и дива малина кои му помагаат на микробиомот на кожата. Тие ја зголемуваат отпорноста на вашата кожа на урбаниот начин на живот, го подобруваат нејзиниот сјај и регенерација, ја одржуваат здрава и и помагаат да го задржи природниот младешки изглед.

  • Ниско и високо-молекуларна хиалуронска киселина  моќен навлажнувач на кожата, спречува појава на фини брчки.
  • Диви кафени алги од Сакалин  помага да се спречат промени поврзани со стареење, стимулираат природно создавање на колаген и ги враќаат тонот и еластицитетот.

595 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.