NATURA SIBERICA LAB BIOME Крема за лице со пептиди против стареење

Неверојатно мека и луксузна текстура за апсолутна удобност. Оваа крема поттикнува активна регенерација, ги открива природниот сјај и прозрачност на кожата.

  • Biome база – Уникатни постбиотски активни состојки, ферментирани екстракти од северна дива капина и дива малина кои му помагаат на микробиомот на кожата. Тие ја зголемуваат отпорноста на вашата кожа на урбаниот начин на живот, го подобруваат нејзиниот сјај и регенерација, ја одржуваат здрава и и помагаат да го задржи природниот младешки изглед.
  • SYN®COL пептид – стимулира природна колагенска синтеза во клетките, помага да се измазнат брчките, пролонгирајќи ја младоликоста.
  • Ниско и високо-молекуларна хиалуронска киселина – моќен навлажнувач на кожата, спречува појава на фини брчки.

800 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.