NATURA SIBERICA LAB BIOME Налепници за околу очи со пептиди

Помагаат да се заживее уморната кожа околу очите како и да се зајакне еластичноста за блескав тен.

  • Пептид  Ја стимулира природната синтеза на колаген во клетките на кожата, помага за измазнување на брчките, продолжувајќи ја младоста.
  • Хијалуронска киселина со мала и висока молекуларна тежина Моќен навлажнувач на кожата, спречува појава на фини брчки.

x 60

945 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.