NATURA SIBERICA LAB BIOME Осветлувачки налепници за околу очи

Ферментирани екстракти од северна капина и дива малина помагаат во поддршката на микробиомот на кожата. Тие ја зголемуваат отпорноста на вашата кожа на ефектите од урбаниот начин на живот, го подобруваат сјајот и регенерацијата на кожата, додека ја одржуваат здравата кожа и помагаат да го задржите вашиот природен младешки изглед.

  • Витамин Ц Го подобрува тонот и текстурата на вашата кожа за да го открие вашиот природен сјај.
  • Ниацинамид Ја зајакнува влажната бариера на кожата.

945 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.