NATURA SIBERICA LAB BIOME Осветлувачки Серум

Постбиотски активни состојки, ферментирани екстракти од северна дива капина и дива малина кои му помагаат на микробиомот на кожата. Тие ја зголемуваат отпорноста на вашата кожа на урбаниот начин на живот, го подобруваат нејзиниот сјај и регенерација, ја одржуваат здрава и и помагаат да го задржи природниот младешки изглед.

  • Витамин Ц  ги подобрува тонот и текстурата на кожата, откривајќи го вашиот природен сјај.
  • 24К злато   ја подобрува апсобрцијата на активните состојки во кожата, истовремено подобрувајќи го нивното дејство.

 

 

540 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.