NATURA SIBERICA QUEEN OF TAIGA Сет за тело

Совршен комплет за давање енергија и виталност на вашата кожа: ја чисти, освежува, хидрира и го враќа нејзиниот природен сјај.

Сетот содржи

Гел за туширање и млеко за тело

795 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.