NATURA SIBERICA RHODIOLA ROSEA МULTI-PROTECTION Воден серум за сензитивна кожа

Овој органски серум за сензитивна кожа, нуди максимална хидратација на кожата низ текот на целиот ден, правејќи ја твојата кожа да изгледа одморена и свежа.

Хидролат е коктел од концентриран витамин и микроелементи добиени од растенија преку процес на дестилација. Производите за лице, базирани на хидролати, овозможуваат интензивна нега, оставајќи ја кожата мека и свиленкаста.

Златниот Корен  е богат со органски киселини, манган, бакар, цинк, есенцијални масла и флавоноиди.

760 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.