NATURA SIBERICA ROYAL CAVIAR 30ml

Овој уникатен серум оди точно во срцето на проблемот со стареењето на  вашата кожата така што ја  враќа  нејзината природната убавина.

Составен од протеини и аминокиселини Белуга кавијар екстракт ефикасно ги измазнува брчките и ја намалува попуштеноста на кожата со зголемување на густината на колагенот.
Хијалуронската киселина со мала молекуларна тежина продира длабоко во кожата, ефикасно ја навлажнува и ја блокира влагата внатре, додека хијалуронската киселина со висока молекуларна тежина обезбедува ефект на кревање.
Како резултат на тоа, вашата кожа изгледа освежена, сјајна и мека.

1,360 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.