NATURA SIBERICA SKIN EVOLUTION MINT SORBET Тонирачки пилинг за тело

MINT SORBET пилинг за тело.

Органски екстракт од нане дава супер освежувачки ефект и хидратација на важата кожа во исто време.

Екстрактот од северна ламинарија помага во зголемување на нивото на влажност, тон и еластичност на кожата.

Рапанската сол ја регенерира кожата и ја прави поцврста.

300 МЛ

425 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.