NOVEXPERT HYALURONIC ACID МАСКА ЗА ЛИЦЕ

За вашите клетки моќен арсенал на антиоксидантни активни состојки и за вашата кожа елита на хранливи растителни екстракти: масло од ксименија во комбинација со шеа путер и алое вера.

1,840 ден

Опис

Оставете да делува најмалку 15 минути. Исплакнете со топла вода и завршете со ладна вода.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.