NOVEXPERT MAKE A WISH VITAMIN C Сет за лице

Flash Radiance Mousse за три дејства: чистење, отстранување шминка и пилинг. Неговата кремаста пена и оживувачкиот мирис обезбедуваат моментално чувство на свежина. Вистинско утринско засилување. Совршено за употреба под туш кога ќе се разбудите. 40ml

Booster  Vitamin C 30ml  Ултра концентриран витамински коктел за сјаен тен.  Може да се користи самостојно или пред крем. Доволно е едно или две стискања.

3,070 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.