NOVEXPERT MINI HYALURONIC ACID BOOSTER 10 мл

Хијалуронска киселина, најосновната супстанција за младоста на вашата кожа, заслужува база што одговара на нејзината ефикасност. Мисијата е постигната со овој ултра-навлажнувачки, богат и анти-стареечки серум.

1,230 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.