NOVEXPERT MINI HYALURONIC ACID Крема за лице

Со два клучни елементи: дејство на исполнување и ефект на затегнување, позитивно оценет од повеќе од 77% од тест корисниците.

– единствен бренд во светот, чии производи се истовремено 100% природни, дерматолошки и хипоалергенски
– производи формулирани од доктори
– погодни и комплетно безбедни за бремени жени и доилки
– произведени во Франција
– вегански производи

 10 МЛ.

735 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.