NOVEXPERT PRO-COLLAGEN КРЕМА ЗА ЛИЦЕ ЗА ЗРЕЛА КОЖА 40ml

Про-Колаген линијата на Novexpert е кулминација на долгогодишни истражувања кои целат кон тоа кожата да биде повеќе:

  •   Заштитена: вечниот цветен екстракт нуди “нерѓосувачки” штит со ултра-високи перформанси
  •   Зачувана: природните амино-киселини ги чуваат матичните клетки.
  •   Стимулирана: Новаксилинот (патентирано) стимулира “сирутуин”, ензим кој е главна ѕвезда во борбата против стареење кој се спротиставува на клеточните промени поврзани со стареење.

 

2,455 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.