NUTZ Путер од непечени лешници

Nutz е 100% путер од лешници посадени и созреани во Македонија.
Има совршена текстура постигната ладно мелење на домашните лешници на гранитни камења повеќе од 12 часа.

  • Идеалниот кремаст вкус е 100% оригинален, без додавање на ниту една друга состојка.

190гр

380 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.