O bag Sheen Чанта

Торбата е составена од два дела во различни бои .

Тело : Bordeaux

Поклопувач : Blu Navy

4,280 ден

Опис

Тенок сјај, изработен од XL материјал Extralight®, со проширен пластичен материјал, обоен, флексибилен, отпорен и лесен, со посебна тактичност на „мек допир“

Благодарение на трите дупки на задниот дел на основата,поклопувањето е закопчано со практичен систем на блокирање со завртка.

Димензии : висина 15,5 см, ширина 28см, длабочина 4,5 см.

За да се спречат оштетувања и промена на бојата и формата, се препорачува да не ја изложувате чантата на сончеви зраци и високи температури подолго време (на пр. Во близина на радијатор во зима или во автомобил во текот на летото) или други извори на топлина.

За чистење на чантата препорачуваме да го користите нашиот О чистач. Инаку, измијте со вода на 30 ° C и неутрален сапун.

Чантата не смее да се трие .

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.