OFFICE SHOES TOMMY HILFIGER Балетанки

Материјал: Кожа

Висина: 8,5 цм

6,790 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Големина на чевли

36, 37, 38, 39, 40, 41

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.