OnePlus Buds Z White Слушалки

Живеј ја твојата приказна со OnePlus Buds Z. и користи ја најновата дигитална технологија Dirac Audio Tuner.

Со OnePlus Buds Z,потребни ти се само 10 минути брзо полнење кои ти овозможуваат да се поврзеш  со импресивни 3 часа3  живо аудио. Дополнете и разладете се без напор.

Целосното полнење обезбедува водечка батерија од 20 часа.

  • Bluetooth верзија

БТ 5.0

  • Безжичен опсег

10 метри

  • Интерфејс за полнење

Жичен, USB Type-C (за футрола за полнење)

  • Време на игра (целосно наполнето)

До 5 часа 2 (репродукција на музика)
До 3 часа (телефонски повик)
До 20 часа (комбинирана репродукција)

  • Брзо полнење

10 минути за 3 часа3 (футрола за полнење + комбинирани слушалки)

  • Капацитет на батеријата

По слушалка: 40 mAh
Куќиште за полнење: 450 mAh

 

2,500 ден

Опис

  • Димензии

Ушни пупки: 37,98мм*23,35мм
Куќиште за полнење: 75mm*35.9mm*29.05mm

  • Тежина

Слушалки: 4,35 g5 6
Кутија за полнење: 40 гр

  • Отпорност на пот и вода

IP558

 

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.