CYBER MONDAY 16%

Ontario Grey Ќебе

Меко и пријатно ќебе Ontario изработено од 50% памук, 30% полиестер и 20% акрил

Се пере во машина на 40°C

Со Оеко-Текс сертификат кој го потврдува отсуството на штетни супстанции од сите материјали од сетот

Димензии: 140×200 смДимензии: 140×200 см

920 ден

Нема на залиха

Опис

Меко и пријатно ќебе Ontario изработено од 50% памук, 30% полиестер и 20% акрил

Се пере во машина на 40°C

Со Оеко-Текс сертификат кој го потврдува отсуството на штетни супстанции од сите материјали од сетот

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.